Ana Sayfa / Hakkımızda

 

Misyonumuz

İnternetin gelişen ortamında size ihtiyaçlarınızı, isteklerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir zemin hazırlamak, başarınıza giden yolda iyi niyetli ve profesyonel bir yaklaşım sergilemek, güveninizi ve memnuniyetinizi her zaman menfaatlerimizin üstünde tutmak, yaşanabilecek sorunları oluşmadan önleyici yaklaşımlar geliştirmek, sahip olduğumuz en değerli şeyin inancımız ve isteğimiz olduğunu bilmek, sürekli gelişime ve yeniliğe açık olup bunu sizlerle paylaşmak, birlikteliğin ve paylaşımın gücüne inanarak size çözümlerinizde ortak olmaya çalışmaktır.


Neden Biz?

- Verebileceğimiz en düşük fiyatlarla size kaliteden ödün vermeden hizmet sunmayı amaçladığımız için.
- İnternetin bu geniş dünyasında size formalitelerle ya da resmiyetle değil samimiyetle destek olmayı istediğimiz için.
- Güveni ve anlayışı en ön planda tutmayı hedeflediğimiz için.
- Sadeliği ve heyecanı, ayrıntılara ve karmaşıklığa tercih ettiğimiz için.
- Dünyanın her yerinde alabileceğiniz kaliteli hizmeti bizden çok daha ucuza alabileceğinizi kanıtlamak için.

alyurtNET Hosting, sunduğu hizmetleri güçlü network altyapısı ve sunucu donanımlarıyla en yüksek seviyede sürekliliğiyle sunmayı hedefler. Yüksek hızda açılan siteler ve en az kesintiyi amaçlayan yapısıyla, barındırdığımız tüm sitelere güvenilir bir hizmet sunmaya çalışır. alyurtNET Hosting, hizmet anlayışında 3 temel prensibi esas alır ve en iyi şekilde uygulamaya çalışır.
Hızlı ve kesintisiz yayın
Ekonomik ve istikrarlı seçenekler
Etkin, verimli ve çözüm odaklı teknik destek

Hizmet almadan önce müşterilerimizin sormaları gereken bazı soruları cevaplayabiliriz.

Sunucularınız nerede bulunuyor ve hızlı mı?
Sunucularımız ABD'de Hopone firmasının veri merkezlerinde barınmaktadır. Hız ve süreklilik açısından oldukça tatmin edici ve kararlıdır.

Sunucularınızın donanımları yeteri kadar güçlü mü?
Sunucularımızın tamamı WoodCrest işlemciye ve en az 4 GB RAM'e sahiptir. Ayrıca sunucularımızın doluluk oranı performansı olumsuz etkilemeyecek limitlerde tutulur. Bu hem sunucu performansını hem de sürekliliği oldukça olumlu etkileyebilir.

Sunucularınızda kesinti yaşanıyor mu?
Her ne kadar kesintisiz bir hizmet vermeye çalışsak da zaman zaman kısa kesintiler yaşanabiliyor. Amacımız bu kesintileri olabildiğince az tutmak ve genel anlamda yüksek erişilebilirlik oranı sunmaya çalışmaktır. Sunucularımızın genel olarak erişilebilirlik oranı %99.5'in üzerindedir.

Neden fiyatlarınız düşük?
Amacımız, yüksek kalitede hizmeti herkesin erişebileceği bir seviyede sunmak ve ülkemizin internet gelişimine katkıda bulunmaktır. Fiyatlarımızı daha da uygun hale getirmeye çalışıyor ve aynı zamanda da hizmet kalitemizi artırmayı hedefliyoruz. alyurtNET Hosting, müşterilerimize yansıyan hizmet kalitesini olumlu veya olumsuz etkilemeyen her türlü maliyetten kaçınmaktadır.

Yüksek önem taşıyan verileriniz ve projeleriniz için uygun çözümü uygun fiyatlarla elde etmenin farkını yaşatmak, uygun koşullarda sunulan ek hizmetleriyle de hizmetinizin sürekliliğini kolaylaştırmak, kesintisiz ve hızlı bir hizmeti etkin ve verimli bir destekle sunmaya çalışmak ve bize olan güveninizi hak etmek için hizmet vermeyi amaçlıyoruz.


Sunucu Bilgisi

alyurtNET Hosting, müşterilerine kesintisiz ve hızlı bir hizmet sunmak için dünyanın önde gelen network firması Hopone ve SAGONET ile çalışmaktadır. Sunucularımızın büyük bölümü Hopone firmasının kendisine ait veri merkezinin bulunduğu Florida, ABD'de bulunmaktadır. Gelişmiş bir altyapı ve güvenliğe sahip bu veri merkezinde müşterilerimizin amaçlarına yardımcı olabilecek kalitede hız ve güven sunulmaktadır.
alyurtNET Hosting, tüm sunucularında yüksek network hızına ortak olabilecek güçte donanımlar kullanmayı amaç edinmiş ve bu yönde barındırdığı tüm sunucuların özelliklerini standart hale getirmiştir. Tüm sunucularımız minimum;

Intel Dual 5130 Woodcrest 2.0 Ghz İşlemci
4 GB RAM
2x320 GB SATA Hard Disk
donanımlarına sahiptir.
Ayrıca tüm sunucularımızda müşterilerimizin kolaylıkla hesaplarını yönetebilmeleri için Türkçe kontrol paneli (cpanel) mevcuttur.

alyurtNET Hosting, müşterilerine en kaliteli ve profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlar. Bu doğrultuda edindiğimiz ilkeler sırasıyla;

Güçlü ve güvenilir network
Gelişmiş teknik altyapı
Güçlü ve modern donanımlar
Güncel yazılımlar ve elde edilebilir maksimum güvenlik
Kolay anlaşılır, basit ara yüzler
Optimum yüklenmiş dengeli sunucular
Hızlı ve etkin destek
Samimi iletişim ve dürüstlük
Düşük maliyetler ve yüksek tasarruf
Uygun fiyatlar ve ödeme koşulları
alyurtNET Hosting, alanında müşterilerine en iyi hizmeti vermek için belirlediği dallarda uzmanlaşmak ve bu yönde en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. alyurtNET Hosting sektöründe en iyisi değil, sizin gözünüzde en iyisi olmayı hedeflemiştir.

Ayrıntılı bilgi, soru ve sorunlarınız için daima bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sitenizin ve işinizin öncelikleri bizim de önceliklerimizdir. Çünkü başarınız, başarımızdır.

Sizin için yapabileceğimiz başka birşey varsa lütfen çekinmeyin.